Test: Vůně vagíny. Funguje? -

14 ok ok tesim se az si udelam test vune vaginy... mam rad kozy zadky a hlavne ty pici(vaginy)..na tlustych prdelich taky ujizdim.... oPicka_San 17.09. 20:04 Jde o to, o jakou vůni vagíny jde. Jestli mytá nebo nemytá vagína... heh :-D

Český šerm

Fotky z akce jsou zde: Tak tak, nutno vyšňořit - neslouží řádně vychovanému civilizovanému Římanu ke cti a slávě drtit svou okovanou caligou nějaké nemyté, špinavé, odrbané a celkově neupravené barbary :-)

Nezařazené |

Téma Počet příspěvků Poslední příspěvek; Šelesty v uších - tinnitus - komentáře: 203: 6.7.2015 14:04: Prodám HA YAZ - komentáře: 44: 6.7.2015 10:51

Následky prsteni |

přenositelnou nemoc pravděpodobně nedostala, spíše může dostat maximálně infekci z nemytého prostředí a zanesení infekce "dovnitř". Předpokládám že se na diskotéce taky předem neumývala.

Megan Fox ze sebe vyvrhla další dítě - Start

Je definitivně ztracená.. Ano, doby, kdy jsme očumovali Meganina prsa a v pozadí za nimi vybuchovaly helikoptéry v Transformers, jsou nenávratně pryč. Její prsa teď totiž slouží jako držák na koště a její vagína jako garáž na auto.

Kdo z vás to má?

. nabíjí děla ostrovtipu více než dostatečně. A když k tomu přidáš ty slabomyslné a sebestředné bláboly, co tu postuješ... člověk hned neví, co dřív. Kurva Roman, ty jsi pozvedl trollování hodně vysoko, chlape jeden slovenská nemytá...

Diskuse - / CHAT: Letňátka 2011

» Diskuse - » Těhotenství » CHAT: Letňátka 2011

James Cole - Harašment (ft. Swd)- text -

[Outro] Yeah Jsou to fetiše (fetiše) do fusekle (Pust fuselke ty kurvo!) Lesbická matrace (lesbická matrace) Rybí vagína (rybí vagína) Z Karlína, lehce špinavá (lehce špinavá), nemytá (nemytá) Byla nemytá (nemytá), kunda nemytá.

Kouření |

Články se štítkem kouření. Zobrazit všechny fotky. Nechutnou Výměnu manželek řeší sociálka: Sprcha jednou týdně, nemyté zuby a děti, co neznají toaleťák, dusící se kouřem!. Holky, bacha! Kouření má zásadní vliv na vaši vaginu. Proč

Tabu: Vůně ženského klína -

Zatímco ženy se nad vlastní "vůní" spíš ošklíbají, spousta mužů se jí nemůže nabažit. Jak. je to možné?. přirozená vůně zdravého těla (nikoli zapařeného, nemytého potu!) pro něj představuje úžasné afrodiziakum, zejména u mužů. Však

Diskuse: Češi a skupinový sex: Chodí na něj samí slušní lidé, říká...

Je jich u nás asi tisíc a k dispozici mají dva swingers kluby v hlavním městě a asi pět mimopražských. Skutečně. hromadnému sexu se však oddává jen část z nich. "Některé páry jen chtějí vidět a být viděny.

4 dny nemytá kunda -

Pan bublischuk mi i přes můj nesouhlas zaslal fotku kundy svojí starý. Před tim než vychlastal její chcanky a vylízal jí ten slepenej pekáč. Dobrou chuť všem.. vagínu 2. Mýt vagínu

Diskriminace mužů (i za jejich práva se bojuje

Feminismus totiž není jenom o ženách. Blog. . Konečně to někdo napsal! Jsem feministka a na 100% souhlasím :-) Lidi by si měli uvědomit, že ať má někdo penis nebo vagínu, neurčuje to to, jak se chová a co má rád. Nesmíme

Diskuse: Čepice způsobuje vypadávání vlasů aneb 10 mýtů o naší...

Kondicionér a časté stříhání zlepší kvalitu vlasů. Naopak. porostu hlavy neprospívají barvení, čepice nebo stres. Seznamte. Jako že nemytá rozházená kštice je lepší než vyholená hlava? No u Červeňákových to tak s vkusem asi bude...

Otázky - Vzkazy Smrdítko Zpovědnice

To se pohybuješ v podivné společnosti, že se tam tak často probírají vagíny. Moji kolegové tedy mají inteligentnější témata k hovoru. Jinak nemytý penis nesmrdí o nic míň než nemytá vagína, takže to přirovnání moc nedává smysl.

- Vůně

ty nelibé pachy nemytých lidí v městské dopravě. Po tvém blogu jsem začal čmuchat okolo sebe. Díky za probuzení mého zakrnělého smyslu.

Test: Vůni vagíny na každé rande! -

„Alenoooo, potřebuju Vulvu. Dneska!!!“ Vyhrkla jsem kamarádce do telefonu, aniž bych jí řekla ahoj. Alena se ale nenechala zčit.“ Jasně, máš ji ...

Cry of Ares - Názory |

Profil kapely Cry of Ares (metal) z města Velké Meziříčí, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.. jak říkáš Nezmare... Zhyň vagíno, špinavá nemytá.... vagina Bez profilu

Parfém Vulva má být kontroverzní - nekonvenční stylový parfém...

Narazil jsem na zajímavý parfém s názvem VULVA. Je škoda, že nemůžu získat od někoho vzorek a tak zapátráme v diskusích na internetu. Zajímá mě zda tento parfém bude vonět a nebo čpět do nosu jako týden nemytá vagína.