Češi jsou rekordmani v délce sexuálního styku -

1:00. Jeden z garantů výzkumu, sexuolog Petr Weiss, vyvrací informace, které se často objevují v médiích, že by klesal věk prvního pohlavního styku, a také nestoupá počet sexuálních partnerů (a ani promiskuita se nezvyšuje).

SPRSV - Délka pohlavního styku

Dobrý den. Mám. Ano, je to normální. Pět minut trvání pohlavního styku je plně v mezích normy. Samozřejmě záleží na délce předchozí sexuální abstinence. Při delší přestávce může být pohlavní styk i kratší.

Masážní vibrátor Power AkuWand |

Masážní vibrátor s flexi hlavicí a HODNĚ silnou vibrací. Bezkonkurenční pro stimulaci intimních partií i celého těla.

Předčasná ejakulace není problém jen muže nýbrž celého páru...

Půlhodina, čtvrthodina, 5 minut, minuta, pár vteřin. Jaká je optimální délka sexuálního styku? Kdy se dá ejakulace nazvat předčasnou?. Kratochvíl, S. (1986). Terapie funkčních sexuálních poruch (2. přeprac. vyd.). Praha: Avicenum.

Soulož - penetrační pohlavní styk |

Sexuální styk je pro jeho účastníky z evolučních (zachování lidstva) důvodů zpravidla značně příjemný. Obvykle. Délka sexuálního styku většinou záleží především na muži. Většina sexuálních aktivit totiž končí vyvrcholením muže. Pokud

Kolik centimetrů potřebuje láska? Na velikosti záleží ...

Kolik centimetrů a jaká prsa potřebuje láska a sex? Nad tím se zamýšlí gynekolog a sexuolog MUDr. Zlatko Pastor. "Na velikosti záleží.

Nemoci penisu» Medixa.org

Nemoci penisu. Penis je mužský pohlavní orgán. Označuje se také jako kopulační orgán, jelikož se uplatňuje hlavně při pohlavním styku.

Panenská blána protržení |

Ahoj, chtěla bych se na pár otázek. Když dochází k prvnímu pohlavnímu styku, musí vždy dívka krvácet nebo ne? A jestli ano tak jak dlouho a zhruba kolik krve.

Menstruační cyklus – Encyklopedie zdravotní sestry

Menstruační cyklus - překlad pojmů na obrázku z angličtiny: Ovarian histology = vaječníková histologie Recruited Follicle = odvedený folikul

Ženský orgasmus má svůj svátek. Každá se ho může naučit ...

Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se však mohou dosahování pohlavního ...

Průměrná délka pohlavního styku v Česku trvá 15 minut ...

Průměrná délka pohlavního styku v Česku trvá 15 minut. Z dlouhodobého výzkumu sexuálního chování Čechů, který vedli sexuologové Petr Weiss a Jaroslav ...

- lékárna online, optimální délka sexu

Doba trvání pohlavního styku je přímo spojena s věkem muže. S postupujícím věkem sexuální vzrušivost klesá, a proto po 26 – 29 letech trvání pohlavního styku se postupně zvyšuje. Naučit se ovládat ejakulaci a tak i délku soulože.