slovník cizích slov - neznámá slova

Zde se nachází výpis všech neznámých slov, po kterých neúspěšně pátrali návštěvníci slovníku. Pokud znáte význam některého ze slov, tak prosím ...

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Někdy může tato apatie přerůst až v sexuální averzi, tedy vysoce negativní postoj k sexu. Pokud se váš partnerský život nezlepšil ani po ukončení kojení.

1b Adrenergní medikace (syntéza, uvolňování mediátoru ...

K terap. ovliv. srd.činnosti se požívá DOP/ nkterý z jeho derivátů ... agresivita,apatie, ... podává se krátce po nechráněném sexu.

Sarah Kane – Wikipedie

. s expresivitou hry prolomit stěnu apatie, kterou si diváci vybudovali k mnoha tématům zobrazeným v médiích (válečné konflikty, rasová nenávist, znásilnění).

Gilles

pozitivním smyslu vede ke vzniku pružné společnosti založené na informacích a na stimulování potřeb, na sexu a ohledu k "lidským faktorům", na kultu.

Test pojmů - Milostné polohy

vtip - Test pojmů. 8. Apatie: a) Pomer k pomeru po pomeru. b) Lekarna. c) Netecnost, lhostejnost.

Psychické poruchy |

Jednou z prvních věcí, kterou musí dítě zvládnout, je řeč. A právě vývoj řeči, výhradně lidské dovednosti, je zdrojem četných poruch.

Apatie - výklad snu

Výklad snu dle zadání Apatie. Apatie - sláb je jenom ten, kdo ztratil v sebe víru

Sex a THC: mýty a pověry o konopí

Prožívání sexu Konečně se dostáváme ke stěžejnímu tématu, THC a jeho vliv na sexuální prožitek.

Moje zvířátka -

- Stačí otevřít a budeš v obraze.

Motání hlavy | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK

Diagnostika: Vzhledem kšíři možných příčin je nutné celkové vyšetření. Pacient by měl být vyšetřen zejména neurologem, měl by mít udělané EKG ...

Jarní únava: Jak na ni vyzrát? -

S jarní únavou se potýká velké množství lidí, a hlavně žen. Ty totiž trápí až čtyřikrát častěji! Jak na ni vyzrát, když se objeví i u vás?

Jak léčit kočičí rýmu či chřipku. I kočky si „hodí marod“.

Má pomalejší pohyby, je mazlivější a má silný vodičkový výtok z nosu, ale jinak chuť k jídlu stejná a dokonce si hraje s hračkami?