Vtipy, citáty, přísloví, sms - výběr citátů

Citáty! Zde naleznete seznam citátů např.: citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o sexu, citáty o alkoholu aj. Citát 3538 "Všichni lidé jsou špatní ...

- vtipy a srandovní SMSky, básničky, zasílání ...

Zábavný server vtipů, citátů, smsek, básniček, říkadel a vyznání lásky. Kategororizováno. Zasílání na email či mobil a přidávání vlastních ...

Citáty o zklamání | strana 1 -

Citáty o zklamání. Každý z nám byl někdy zklamaný. Zklamání je smutnou věcí stejně tak jako hádky či úmrtí. Citáty o zklamání jsou psány lidmi ...

Citáty

Levý sloupek - navigace. Menu. Citáty

O lidech a duších

— Jste často nemocná? – ptal se. — Ne, ani ne! Málokdy marodím. Jsem docela odolná. Jen jsem trochu mrňavá a hubená, no. — Vztahy s rodiči asi nic ...

Citáty o sexu -

Citáty o sexu byly, jsou a vždy budou nesmrtelné. Díky jejich lechtivosti, pravdivosti a vtipnosti si je oblíbí téměř každý.. Sex jednou za měsíc? Úplně v pořádku!

Citáty o milování | Citáty slavných osobností

Přečtěte si nejzajímavější citáty o milování, které naleznete v nejkompletnější české sbírce citátů. Kromě zajímavých citátů, obsahuje i ...

Citáty o cílech | Nejlepší citáty

Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty. Nejlepší citáty téměř o všem na každý den.

Citáty o podnikání

Citáty o marketingu, penězích, životě a podnikání ... Nepracovat pro radost je jako šetřit si sex na stáří. Warren Buffett

Nejlepší citáty o životě -

Nejlepší citáty o životě od mnoha slavných osobností. Podívej se na citáty o životě, ale i mnohé další citáty, nejen o životě.

CITÁTY SLAVNÝCH :: Citáty o životě

Citáty o životě ... Sibilla Aleramová. Ženy a muži žijí na jedné zemi, a přece každý ponechán sám sobě, bez pomoci!

Citáty o manželství (strana 3) | Citáty slavných osobností

Přečtěte si nejzajímavější citáty o manželství, které naleznete v nejkompletnější české sbírce citátů. Kromě zajímavých citátů, obsahuje i ...

Citáty o ženách (strana 5) | Citáty slavných osobností

Přečtěte si nejzajímavější citáty o ženách, které naleznete v nejkompletnější české sbírce citátů. Kromě zajímavých citátů, obsahuje i ...

Citáty o životě - Citáty ze života

Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když ...

o Sexu, Erotice - Citáty, Motta, Přísloví, Výroky ...

Když je člověk mladý, myslí si, že sex je vyvrcholením důvěrnosti. Později zjistí, že to je sotva začátek. Poslal(a) Quasimodo | 23.12.2010 #