Včem jako host na svatbu? Sedm tipů, jak nešlápnout vedle ...

5. Nebojte se barev. Stejně jako na délce sukní záleží i na barvě oblečení. Na svatbách je často k vidění nudná kombinace černé a bílé, protože ...

Jedny z nejluxusnějších pláží Evropy i opuštěné hory ...

Skalnatý mys se sídly boháčů. Jiný krátký výlet vede z Nice do Antibes, vzdáleného asi 15 kilometrů podle pobřeží směrem na západ.

Zkontrolujte si po létě znaménka. I jedno spálení je pro ...

To, zda je znaménko, respektive změna na kůži nebezpečná, zhodnotí dermatolog, nejlépe pomocí přístroje. Pokud zjistí problémy, znaménko se odstraní.

Sex a Lucía (2001) |

kleopatra. Ačkoliv o sex jde vždy až v první řadě, tady je to spíš o milování. Láska různých lidí k jiným různým lidem se proplétá chronologicky ...

Drahý a špinavý. Mácháč chce být Balatonem, je ale spíš ...

„Na Mácháč nám nesahej,“ varoval mě známý z Doks. Pro místní je rybník zvoucí se jezerem něčím jako korunovačními klenoty. O jeho kráse a ...

První aplikace na sdílení selfie je tady! - Přiznej.eu

Lidi, proč odsuzujete lidi, které tu píší, že jim je 18-20 a stále jsou bez sexu ?? Mě je 21 a měl jsem první sex v 19cti. Mohl jsem ho mít už ve 14cti ...

- Tvoje webová stránka ... má prázdniny :-) Nové tipy na články blogerů zde najdete od pondělí 24.

Prci, prci, prcičky 2 (2001) |

Tom Hardy. Dle mého názoru o chloupeček lepší než jednička (i když se už jedná o pánskou jízdu, dívčí role se radikálne smrskly)... a navíc je tu ...

Tajemné víly, kouzelný život a další mé poznatky

A máme tady březnové číslo, tentokrát na téma "Probuzení". Proč takové téma? To je jednoduché. Je začátek jara, vše se nám probouzí, především ...

Na zimu odjíždějí, na jaře se vrací. Čím dál víc Čechů ...

A proč právě Bali? "Jihovýchodní Asie je plná krásných míst a usměvavých lidí, ale když se romantický sen potká s realitou, výběr se rychle začíná ...

Rosamunde Pilcherová - filmy (Rosamunde Pilcher)

Dobrý den, vítejte na stránce věnované německým filmům natočených podle knih, jejichž autorkou je Rosamunde Pilcherová. Rosamunde Pilcher je anglická ...

Nacistické koncentráky - dlouhé video online zdarma a ...

Text k filmu Třetina Holocaustu Čtyřhodinový film nabízí v 30 epizodách, které se zabývají údajných vyhlazovacími tábory v Treblince, Sobiboru a Belzecu.

Škodlivost opalovacích krémů | Magazín o zdraví a životním ...

Všichni se celou zimu těšíme na léto a slunce. Těšíme se na dovolenou u moře a na pláži. A většinou myslíme i na bezpečné opalování.

Omán -

Ze všech stran jsme slyšeli, že nejhezčí zemí Zálivu je Omán. Že prý se tam vyskytuje i něco jako příroda, že prý tam spontánně roste zeleň, že ...

Krev na sněhu | Kniha Zlín

„Krev na sněhu“ je detektivní novela, ve které Jo Nesbø navázal na tradici americké drsné školy. Útlá kniha je první částí diptychu, který Nesbø ...